SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Černá hora - Jánské Lázně - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Černá hora - Jánské Lázně a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je dvojice sedačkových lanovek. Dále v areálu najdete 10 vleků. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. O Vaši bezpečnost se stará horská služba, která sídlí přímo v areálu. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete uzená cigára nebo horkou čokoládu.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Středisko můžeme ohodnotit kladně. Personál je velice ochotný. 77% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 24.7.
Skoro jasno
23°C
19°C
Čtvrtek
25.7.2019
Skoro jasno
25°C
18°C
Pátek
26.7.2019
Jasno
25°C
15°C
Sobota
27.7.2019
Jasno
24°C
16°C