SKI AREÁL HRÁDEK
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Mladé Buky se zajet určitě vyplatí

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Mladé Buky . Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále v areálu najdete 8 vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete smažák a párek v rohlíku. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. ZOO Dvůr Králové se nachází pouze 19km daleko. Jen doufat, že se všechna jejich zvířata naukládají k zimnímu spánku.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 70% - to je náš verdikt.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 25.3.
Deštivo
6°C
1°C
Úterý
26.3.2019
Déšť
3°C
1°C
Středa
27.3.2019
Skoro jasno
4°C
3°C
Čtvrtek
28.3.2019
Déšť
5°C
5°C